Menu Zamknij

Witajcie…

Strona na którą trafiliście (przypadkowo lub nie) ukaże Wam historię mojej działalności, która jest całym moim światem i spełnieniem marzeń… ale od początku 

Nazywam się Ewa Warzecha i prowadzę własną firmę od 2012 roku. W latach 2010-2012 zdobywałam doświadczenie w zarządzaniu, logistyce i organizacji przepływów importując i eksportując różnego typu towary w krajach UE. Szeroka sieć kontaktów pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i odnaleźć się w nowej, rzeczywistości związanej ze światem produkcji.
Firma DREAMS, którą na dzień dzisiejszy reprezentuję i jestem właścicielem, produkuje spełniające najbardziej wyrafinowane życzenia swoich klientów rękawy termokurczliwe, przeznaczone do dekoracji różnego typu produktów i jest to obecnie wielki HIT w dziedzinie rękodzieła.
Posiadam również własną linię wzorów z kamieni typu HOT FIX o  jakości DMC,  które potrafią upiększyć każdy, nawet najprostszy strój przekształcając go w niepowtarzalny krzyk mody.

Co cechuje moją firmę??
Krótkie terminy realizacji, dopasowanie do klienta, elastyczność, poświęcenie i… satysfakcja z dobrze wykonanego projektu . Udaje nam się to za każdym razem, gdyż podstawą sukcesu jest dobrze zorganizowany zespół którego zadania są precyzyjnie określone .   Jestem uparta, nieugięta, wytrwała i realizuję każde zlecenie którego się podejmę, gdyż w realizacji marzeń nie uznaję kompromisów
Serdecznie zapraszam do współpracy!!!